XIV Wieczór Poezji Polskiej

Opublikowane przez majo w dniu

W trzcianeckim Gimnazjum numer 1 odbył się XIV Wieczór Poezji Polskiej o tematyce patriotycznej. Tym razem pod hasłem „Nie pytaj mnie, dlaczego jestem z nią”.Scenariusz opracowali nauczyciele Gimnazjum –Wiesława Żabko i Paweł Kroszel.

Udział w koncercie wzięły uczennice i uczniowie Gimnazjum numer 1, zaproszeni wykonawcy z innych szkół oraz absolwenci.

Do sprawnego przebiegu w zakresie artystycznym i technicznym włączyli się członkowie Związku Harcerstwa Polskiego – Hufiec Trzcianka: Wojciech Barczak, Julia Grela, pwd. Krzysztof Grela, Sara Muszak, Miłosz Szade, Sara Adriana Tryba.

Harcmistrzyni Hanna Sotek, Komendantka Hufca Trzcianka dziękuję wszystkim zaangażowanym za godne reprezentowanie naszego Związku.

Autor: hm. Edward Joachimiak
Zdjęcia: pwd. Krzysztof Grela

GALERIA FOTO