ZHP w Wieleniu wciąż aktywne

Dodany: Październik 30th, 2015 Przez: majo
<?php the_title(); ?>

W październiku 1 Wieleńska Drużyna Harcerska zaczęła swoje przygotowania do naboru, zostały przygotowane plakaty i ulotki, które informowały o terminie i miejscu zbiórki.

Zostały one rozwieszone w szkole podstawowej, bibliotece oraz w sklepach na terenie naszego miasta. Po tygodniu oczekiwania nadszedł dzień naboru. W godzinach popołudniowych w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury odbyła się gra, w której nowi członkowie musieli wykazać się sprytem, a także sprawnością fizyczną.

Po tej części w Sali Herbowej została przedstawiona prezentacja, która przedstawiała naszą drużynę oraz akcje i rajdy w jakich braliśmy udział w zeszłym roku harcerskim. Na koniec zawiązaliśmy krąg i zaprosiliśmy wszystkich na nasze zbiórki.

FOTO GALERIA

Autor: pwd. Joanna Wojtkowiak

Tags: ,
Posted on:

Przekaż nam swój 1%


© ZHP Trzcianka, 2019 Wszystkie Prawa Zastrzeżone