97. rocznica odzyskania Niepodległości

Opublikowane przez majo w dniu

Harcerze z Trzcianki i okolic jak co roku czynnie brali udział w obchodach Narodowego Święta Niepodległości.

11 listopada podczas uroczystych obchodów tego ważnego dla wszystkich Polaków święta, Hufiec Trzcianka wystawił swój poczet sztandarowy oraz delegację reprezentacyjną z wiązankami kwiatów. Reszta harcerzy, która zadeklarowała chęć udziału w obchodach, pomogła orkiestrze oświetlając im drogę podczas uroczystego przemarszu do Parku I Maja.

Tam odbyły się oficjalne uroczystości oraz przemówienia ważnych dla Trzcianki osób. Harcerze wraz z Trzcianeckim Domem Kultury przygotowali teksty piosenek śpiewanych w trakcie uroczystości oraz rozdawali kartki z pozdrowieniami w dniu Narodowego Święta Niepodległości.

Autor: Konrad Kęciński, 14 MDH „Żniwa”
Foto: pwd. Marek Joachimiak

DSC_0975

DSC_0982

DSC_0989