Bieg na orientację Żniw

Dodany: Wrzesień 5th, 2016 Przez: majo
<?php the_title(); ?>

W ramach zbiórki, harcerze z 14 Mieszanej Drużyny Harcerskiej „Żniwa” zorganizowali bieg na orientację dla najnowszych członków.

Uczestnicy wybiegali pojedynczo, a czas w którym pokonali trasę był liczony i oceniany. Na trasie harcerze biegli do punktów, gdzie musieli wykazać się wiedzą z dziedzin takich jak terenoznastwo, podstawy obchodzenia się z ogniem, podstawy przetrwania, symbolika harcerska oraz pierwsza pomoc.

Kolejny bieg drużyna planuje zrobić w przeciągu kilku miesięcy i po analizie wyników z obu tras ocenić, jaką wiedzę harcerską musi doszlifować. Wszystkim gorąco polecamy ten rodzaj sprawdzianu umiejętności waszych harcerzy i harcerek 😉

Autor: Konrad Kęciński, 14MDH Żniwa

Tags: , , ,
Posted on:

Przekaż nam swój 1%


© ZHP Trzcianka, 2019 Wszystkie Prawa Zastrzeżone