HOW się szkoli

Dodany: Styczeń 19th, 2017 Przez: majo
<?php the_title(); ?>

W dniach 5-8 stycznia 2017 roku drużyny specjalności wodnej Hufca Trzcianka wybrały się na wspólny biwak szkoleniowo – integracyjny w Zespole Szkół w Siedlisku.

Był to czas rozmów, zabaw oraz podsumowania dotychczasowej działalności, np. dh Agata Jernaś złożyła przyrzeczenie harcerskie i otrzymała krzyż harcerski. W piątek i sobotę (6-7 stycznia) do harcerzy dołączyły zuchy z 9 GZ „Wodne Stworki”. Wszyscy się świetnie bawili i poznali wiele nowych piosenek. Mamy nadzieję, że stanie się to corocznym spotkaniem dla harcerzy i zuchów specjalności wodnej.

 

Autor: phm. Daniel Lachowicz

Foto: dh Ania Styczeń, dh Agata Jernaś

 

zhp trzcianka

Tags: , ,
Posted on:

Przekaż nam swój 1%


© ZHP Trzcianka, 2018 Wszystkie Prawa Zastrzeżone