Turniej Zastępów „Initium”, 07 marca 2020 roku – Strzelnica Myśliwska w Trzciance.

Opublikowane przez admin w dniu

Zapraszamy serdecznie wszystkich, harcerki i harcerzy powiatu czarnkowsko – trzcianeckiego do udziału w Turnieju Zastępów „Initium”, który odbędzie się 07 marca 2020 roku.
Długo nieobecna impreza w naszym Hufcu będzie świetną okazją do zaprezentowania się Waszych zastępów, której nie możecie opuścić. Nieodzownym elementem Turnieju będą wartości takie jak współpraca i braterstwo, ale też i rywalizacja. Turniej będzie doskonałym miejscem do sprawdzenia Waszych umiejętności w nieco innym formacie niż zwykła rywalizacja drużyn. Szczególnie zależy nam na udziale zastępów (niekoniecznie łączonych patroli), które na co dzień pracują w takiej formule.
Główną częścią Turnieju będzie gra terenowa w okolicach Trzcianki, która pozwoli wyłonić najlepszego z najlepszych. Zupełnie nowe tereny, będą okazją do poznania nowych zakątków Gminy Trzcianka. Całość zakończy wspólne ognisko, a dla tych najlepszych przewidujemy coś miłego.
Zachęcamy serdecznie do udziału.
Turniej organizowany jest przy udziale środków finansowych Powiatu Czarnkowsko – Trzcianeckiego z realizacji zadania publicznego oraz przy współpracy z Kołem Łowieckim Dzik w Trzciance.

Regulamin.

Karta zgłoszeniowa.