Rajd „Na Tropach Wiosny” 24-26.05.2019 Nadleśnictwo Kłodawa Gorzowska

Opublikowane przez admin w dniu

Proponujemy udział w kolejnym rajdzie „Na Tropach Wiosny”.
Tym razem planujemy całkiem nowe okolice na trasę rajdu. Oraz wykorzystanie aplikacji na smartfon do pokonywania trasy oraz znajdowania lokalnych atrakcji, które będą punktami na trasie.
Zapoznajcie się z poniższymi założeniami i dajcie nam znać do 1 kwietnia na e-mail piotr.miara@zhp.net.pl, czy planujecie udział? Ile osób średnio może wystawić drużyna? W razie pytań kontakt telefoniczny 662 217 018. Pozwoli to nam na ustalenia noclegów z Nadleśnictwem Kłodawa, jak i zaplanowanie wynajmu odpowiedniej wielkości autobusu.
Termin rajdu 24-26.05.2019
Wpisowe 30 zł
Miejsce – okolice Gorzowa, Nadleśnictwo Kłodawa Gorzowska, które jest partnerem rajdu. http://www.klodawa.szczecin.lasy.gov.pl/
Utrzymamy konwencję noclegów z poprzednich edycji rajdu, każdy nocleg w innym miejscu, drużyny nocują we własnym namiocie.
Harcerze starsi noszą swoje namioty i plecaki sami. Harcerze mają przewożone namioty przez obsługę rajdu, a swoje plecaki noszą ze sobą.
Planowane długości tras. Piątek 8 km, Sobota 15 km, Niedziela 8 km.
Liczebność patrolu minimum 5 osób wraz z opiekunem, maksimum 12. Drużyna może wystawić dowolną liczbę patroli.
Każdy patrol musi posiadać smartfon z GPS i pobraną aplikacją „Puszcza Gorzowska” https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.amistad.treespot.puszczagorzowska
Do smartfonu należy mieć jeszcze naładowany przed wyjazdem powerbank. Wieczorem, w piątek i sobotę zapewnimy możliwość ładowania smartfonu z aplikacją „Puszcza Gorzowska”
Za wpisowe zapewnimy obiad w sobotę i wrzątek do wszystkich posiłków, plakietkę rajdową dla każdego uczestnika, nagrody w poszczególnych konkurencjach.

Początek i koniec rajdu będą wyznaczone w ten sposób, by zakończyć się na stacji kolejowej. Lub będzie zapewniony transport autobusem ze/na stację PKP w okolicach Gorzowa na początek lub z końca trasy.

Jeśli jakaś drużyna bardzo chciałaby wziąć udział w rajdzie, ale nie ma własnego namiotu, to prosimy o kontakt. Około 10 osób jesteśmy w stanie poratować swoim namiotem. Ale zasada jest – kto pierwszy ten lepszy. Nie jesteśmy w stanie zapewnić namiotów dla wszystkich chętnych.

Regulamin Rajdu NTW 2019

Karta zgłoszenia na rajd NTW 2019

Czuwaj!