Wielkopolska wyprawa po Światło 2019 – ZAKOPANE 12-15.12.2019

Opublikowane przez admin w dniu

Wielkopolska wyprawa po Światło 2019. ZAKOPANE  12-15.12.2019

1) Wyjazd 12.12.2018 r. o godzinie 23:00  Dworzec Letni PKP Poznań   ul. Dworcowa – trasa przez Leszno, Wrocław

2) Powrót z Zakopanego do Poznania po przekazaniu światła około 10:30 w niedzielę 15.12.2019 r.

3) Przyjazd do Poznania (w niedzielę) około godziny 21:00 (zależne od warunków panujących na drodze, czas przejazdu może się zmienić).

4) Wpłaty 275 zł od uczestnika (patrolowy również opłaca udział w wyprawie) na konto ZHP Chorągwi Wielkopolskiej tytułem „składka zadaniowa BŚP imię i nazwisko Hufiec” (np. składka zadaniowa BŚP Jan Nowak Poznań).

Nr konta bankowego 65 1090 1359 0000 0000 3501 8235 (Santander).
Płatność do 20.11.2019 r.

W razie pytań, proszę o kontakt.

W razie rezygnacji po dokonaniu wpłaty nie będzie możliwości zwrotów

5) W miejscu noclegu, w Zakopanem, mamy zapewnioną pościel,  posiłki – śniadania i obiadokolacje (w piątek obiadokolacja, sob.: śniadanie i obiadokolacja, nd.: śniadanie), na przejazd nie gwarantujemy prowiantu.

6) W tych 275 złotych czyli składce zadaniowej NIE MA opłaty za udział w Zlocie BŚP 2019 – jeżeli chcecie brać w nim udział, musicie zapłacić  zgodnie z instrukcjami na stronie https://swiatlo.zhp.pl/

7) Zachęcam do zgłoszeń na Zlot,   https://swiatlo.zhp.pl/

8) Osoby niepełnoletnie muszą mieć zgodę rodziców / prawnych opiekunów. Ubezpieczenie patrole uzyskują
w Hufcach przez opłacenie składek członkowskich ZHP za czwarty kwartał 2019 r.

9) Osoby, które zaznaczą w zgłoszeniu inną dietę (np. wegetariańską/ bezglutenową) proszę o kontakt mailowy, jaka dietę stosują (jakie produkty mogą spożywać).Prześlę osobne zapytanie, już konkretnie do tych osób.

10) Będziemy jechać nowoczesnym autokarem wyposażonym też w odtwarzacz DVD –  można zabrać filmy (powinny być na oryginalnych nośnikach – płytach).

11) Mundury jak i inne potrzebne ubrania i rzeczy pakujemy do toreb/walizek (proszę spakować się w jedną torbę/ walizkę- ułatwi to pakowanie do luków bagażowych). Przypominam, że jedziemy do Zakopanego, gdzie może być zimno (ujemna temperatura), warto zaopatrzyć się w ciepłe ubrania, kurtkę zimową, czapkę, rękawiczki, szalik, tak żebyście nie zmarźli podczas przebywania na powietrzu.

12) Każdy patrol zobowiązany jest do zabrania co najmniej jednego lampionu wraz z świeczką/ podgrzewaczem (w autokarze, będziemy zmieniać się patrolami by utrzymać światło do końca naszej wyprawy).

13) Gdybyście mieli jeszcze pytania, na które nie odnajdujecie tutaj odpowiedzi – piszcie śmiało.
-> phm. Jarosław Zimniak, Zespół Wychowania Duchowego Chorągwi Wielkopolskiej ZHP:

e-mail: jaroslaw.zimniak@zhp.net.pl

14) wszelkie informacje o Zlocie BŚP są dostępne na stronie https://swiatlo.zhp.pl/regulamin-zlotu/

15) ankieta zgłoszeniowa do Wielkopolskiej wyprawy po Światło https://tiny.pl/tjs47